Zimske rokavice C802409 - črna

Na zalogi
SKU
C802409-KK001
Redna cena: 14,95 €
Zimske rokavice Champion.
Sestava: 100% akril.
Več informacij
Kolekcija Jesen - Zima
Barva Črna
Napišite vaše lastno mnenje
Mnenja lahko pišejo samo registrirani uporabniki. Prosimo prijavite se ali ustvarite nov račun
C802409-KK001MXLXS
00 CHAMPION ROG610000005000000013000000
02 CHAMPION CITYPARK100000030000003000000
04 CHAMPION MARIBOR100000020000002000000
06 CHAMPION CELJE300000020000002000000
07 CHAMPION KRANJSKA GORA001000000
09 CHAMPION MURSKA SOBOTA300000020000002000000
11 CHAMPION KOPER300000010000002000000
13 CHAMPION RUDNIK020000002000000
14 CHAMPION CELJE CITYCENTER100000010000001000000
15 CHAMPION NOVO MESTO100000010000002000000