Poišči trgovino Champion

Champion Mega Outlet Store BTC, Dvorana A

BTC Dvorana A, vhod A7
Ameriška ulica 13, 1000 Ljubljana
btc@champion.si

PON-SOB: 9h - 20h

Champion Citypark

Nakupovalni center Citypark
Šmartinska 152g, 1000 Ljubljana
citypark@champion.si

PON-PET: 9h - 21h
SOB: 8h - 21h
NED: zaprto

26.11.2021 - BLACK FRIDAY - Delovni čas 9h - 22h
December 2021 ob petkih in sobotah - Delovni čas 9h - 22h
24.12.2021 - Delovni čas od 8h - 17h
31.12.2021 - Delovni čas 8h - 17h

Champion Novo Mesto (franšiza)

Mercator Center Bršljin
Ljubljanska cesta 47, 8000 Novo mesto
nm@champion.si

PON-SOB: 8h - 20h
NED: 8h - 13h

Champion Maribor

Nakupovalni center Europark
Pobreška cesta 18, 2000 Maribor
maribor@champion.si

PON-PET: 9h - 21h
SOB: 8h - 21h
NED: zaprto

December 2021 ob petkih in sobotah - Delovni čas 9h - 22h
24.12.2021 - Delovni čas od 8h - 17h
31.12.2021 - Delovni čas 8h - 17h

Champion Lesce

Mercator center Lesce
Rožna dolina 51, 4248 Lesce
lesce@champion.si

PON-SOB: 9h - 20h
NED: zaprto

Champion Celje

Planet Tuš Celje
Mariborska cesta 128, 3000 Celje
celje@champion.si

PON-PET: 8h - 21h
SOB: 8h - 21h
NED: zaprto

24.12.2021 - Delovni čas od 8h - 17h
31.12.2021 - Delovni čas 8h - 17h

Champion Kranjska Gora

V centru Kranjska Gore
Borovška cesta 80, 4280 Kranjska Gora
kranjskagora@champion.si

PON-SOB: 9h - 20h
NED: zaprto

Champion Murska Sobota

BTC City Murska Sobota
Nemčavci 1d, 9000 Murska Sobota
murska@champion.si

PON-SOB: 8h - 20h

Champion Kamnik

QLandia Kamnik
Domžalska cesta 3, 1241 Kamnik
kamnik@champion.si

PON-SOB: 8h - 20h
NED: zaprto

24.12.2021 - Delovni čas od 8h - 17h
31.12.2021 - Delovni čas 8h - 17h

Champion Koper

Planet Koper
Ankaranska cesta 2, 6000 Koper
koper@champion.si

PON-SOB: 9h - 21h
NED: zaprto

24.12.2021 - Delovni čas od 9h - 19h
31.12.2021 - Delovni čas 9h - 19h

Champion Kranj

QLandia Kranj
Cesta 1. maja 77, 4000 Kranj
kranj@champion.si

PON-PET: 9h - 21h
SOB: 8h - 21h
NED: zaprto

24.12.2021 - Delovni čas od 8h - 17h
31.12.2021 - Delovni čas 8h - 17h