Poišči trgovino Champion

Champion Mega Outlet Store BTC, Dvorana A

BTC Dvorana A, vhod A7
Šmartinska 152a, 1000 Ljubljana
btc@champion.si

PON-SOB: 9h - 20h

Champion Citypark

Nakupovalni center Citypark
Šmartinska 152g, 1000 Ljubljana
citypark@champion.si

PON-PET: 9h - 21h
SOB: 8h - 21h
NED: 9h do 15h (začasno zaprto)

Champion Novo Mesto (franšiza)

Mercator Center Bršljin
Ljubljanska cesta 47, 8000 Novo mesto
nm@champion.si

PON-SOB: 8h - 20h
NED: 8h - 13h

Champion Maribor

Nakupovalni center Europark
Pobreška cesta 18, 2000 Maribor
maribor@champion.si

PON-PET: 9h - 21h
SOB: 8h - 21h
NED: 9h - 15h (začasno zaprto)

Champion Lesce

Mercator center Lesce
Rožna dolina 51, 4248 Lesce
lesce@champion.si

PON-SOB: 9h - 20h
NED: 9h - 12h (začasno zaprto)

Champion Celje

Planet Tuš Celje
Mariborska cesta 128, 3000 Celje
celje@champion.si

PON-PET: 9h - 21h
SOB: 9h - 21h
NED: 9h - 15h (začasno zaprto)

Champion Kranjska Gora

V centru Kranjska Gore
Borovška cesta 80, 4280 Kranjska Gora
kranjskagora@champion.si

PON-ČET: 10h - 18h
PET-SOB: 10h - 20h
NED: 10h - 18h

Champion Velenje

Nakupovalni center Velenjka
Celjska cesta 40, 3320 Velenje
velenje@champion.si

PON-PET: 9h - 20h
SOB: 9h - 20h
NED: 9h - 17h (začasno zaprto)

Champion Murska Sobota

BTC City Murska Sobota
Nemčavci 1d, 9000 Murska Sobota
murska@champion.si

PON-SOB: 8h - 20h

Champion Kamnik

QLandia Kamnik
Domžalska cesta 3, 1241 Kamnik
kamnik@champion.si

PON-SOB: 8h - 21h
NED: 8h - 13h (začasno zaprto)

Champion Koper

Planet Koper
Ankaranska cesta 2, 6000 Koper
koper@champion.si

PON-SOB: 9h - 21h
NED: 9h - 17h (začasno zaprto)

Champion Kranj

QLandia Kranj
Cesta 1. maja 77, 4000 Kranj
kranj@champion.si

PON-PET: 9h - 21h
SOB: 8h - 21h
NED: 9h - 15h (začasno zaprto)

OBVESTILO: Trgovine Champion po Sloveniji so ponovno odprte! Vabljeni!