Ženski športni nederček Champion® 112132 olivno zelen

Na zalogi
SKU
C112132-GS508
-30%
Akcijska cena 13,93 € Redna cena 19,90 €

Ženski športni nedrček Champon iz bombaža in elastana v olivno zeleni barvi. Nedrček ima svetlo zelen logotip "C" spredaj ter trak z logotipom ob strani.

Kolekcija Jesen-Zima | Athletic Fit | 95% bombaž, 5% elastan

Več informacij
Prileganje Regular Fit
Kolekcija Jesen - Zima
Barva Zelena
Spol Ženski
Napišite vaše lastno mnenje
Mnenja lahko pišejo samo registrirani uporabniki. Prosimo prijavite se ali ustvarite nov račun

ŽENSKE

Zgornji del

VelikostXSSMLXLXXL
Prsni koš (cm) 76 80 84 88 92 96
Ramena (cm) 62 66 70 74 78 82

Spodnji del

VelikostXSSMLXLXXL
Pas (cm) 62 66 70 74 78 82
Bok (cm) 89 93 97 101 105 109

Tabela velikosti je podana s strani proizvajalca in je informativne narave. Možna so odstopanja pri velikostih med posameznimi oblačili.

C112132-GS508LMSXS
00 CHAMPION ROG000
01 CHAMPION BTC Outlet0100000010000001000000
02 CHAMPION CITYPARK0000
04 CHAMPION MARIBOR1000000100000020000001000000
05 CHAMPION LESCE1000000
06 CHAMPION CELJE1000000100000010000001000000
07 CHAMPION KRANJSKA GORA1000000100000010000000
09 CHAMPION MURSKA SOBOTA0100000001000000
10 CHAMPION KAMNIK0100000020000001000000
11 CHAMPION KOPER1000000010000001000000
12 CHAMPION KRANJ100000010000000