rokavice Champion C806067-KK001

Na zalogi
SKU
C806067-KK001
Redna cena: 14,95 €

Sestava Poliakril - vezen Garn

/
Več informacij
Kolekcija Jesen - Zima
Barva Črna
Spol Moški, Ženski, Dekliški, Fantovski
Napišite vaše lastno mnenje
Mnenja lahko pišejo samo registrirani uporabniki. Prosimo prijavite se ali ustvarite nov račun
C806067-KK001MXLXS
00 CHAMPION ROG140000002000000015000000
02 CHAMPION CITYPARK300000020000001000000
04 CHAMPION MARIBOR100000010000001000000
06 CHAMPION CELJE100000020000001000000
07 CHAMPION KRANJSKA GORA100000020000001000000
09 CHAMPION MURSKA SOBOTA100000010000001000000
11 CHAMPION KOPER010000000
13 CHAMPION RUDNIK400000001000000
14 CHAMPION CELJE CITYCENTER100000010000000
15 CHAMPION NOVO MESTO100000001000000