Nogavice 3. pari v kompletu CU20081 - črna

Na zalogi
SKU
CU20081-KK001
-25%
Znižana cena: Akcijska cena 10,49 €
Prihranili ste 25%
Redna cena: Redna cena 13,99 €
3 pari Champion nogavic v črni barvi.
Sestava: 60% bombaž, 37% poliester, 3% elastan.
Več informacij
Kolekcija Pomlad - Poletje
Barva Črna
Napišite vaše lastno mnenje
Mnenja lahko pišejo samo registrirani uporabniki. Prosimo prijavite se ali ustvarite nov račun
CU20081-KK001353943
00 CHAMPION ROG45000000046000000
02 CHAMPION CITYPARK200000020000001000000
04 CHAMPION MARIBOR700000030000007000000
06 CHAMPION CELJE300000030000002000000
07 CHAMPION KRANJSKA GORA040000001000000
09 CHAMPION MURSKA SOBOTA200000020000003000000
11 CHAMPION KOPER200000010000002000000
13 CHAMPION RUDNIK600000020000001000000
14 CHAMPION CELJE CITYCENTER200000020000006000000
15 CHAMPION NOVO MESTO200000020000002000000