Žensko kratko krilo Champion® ROCHESTER 112649 - črno

Na zalogi
SKU
C112649-KK001
-25%
Akcijska cena 29,93 € Redna cena 39,90 €
Žensko krilo iz premium kolekcije Rochester 1919.
Sestava: 100% bombaž
Več informacij
Prileganje Custom Fit
Kolekcija Pomlad - Poletje
Barva Črna
Spol Ženski
Napišite vaše lastno mnenje
Mnenja lahko pišejo samo registrirani uporabniki. Prosimo prijavite se ali ustvarite nov račun

ŽENSKE

Zgornji del

VelikostXSSMLXLXXL
Prsni koš (cm) 76 80 84 88 92 96
Ramena (cm) 62 66 70 74 78 82

Spodnji del

VelikostXSSMLXLXXL
Pas (cm) 62 66 70 74 78 82
Bok (cm) 89 93 97 101 105 109

Tabela velikosti je podana s strani proizvajalca in je informativne narave. Možna so odstopanja pri velikostih med posameznimi oblačili.

C112649-KK001LMSXL
00 CHAMPION ROG0000
01 CHAMPION BTC Outlet1000000
02 CHAMPION CITYPARK0100000010000000
04 CHAMPION MARIBOR0010000001000000
05 CHAMPION LESCE1000000
06 CHAMPION CELJE0100000000
07 CHAMPION KRANJSKA GORA1000000100000000
09 CHAMPION MURSKA SOBOTA1000000100000001000000
10 CHAMPION KAMNIK0000
11 CHAMPION KOPER1000000100000010000001000000
12 CHAMPION KRANJ0