Ženske pajkice Champion ® 114412 - črne

Na zalogi
SKU
C114412-KK001
35,00 €
Ženske pajkice z logotipom na hlačnici v roza in beli barvi.
Sestava: 90% bombaž, 10% elastan
Več informacij
Prileganje Skinny Fit
Kolekcija Jesen - Zima
Barva Črna
Spol Moški
Napišite vaše lastno mnenje
Mnenja lahko pišejo samo registrirani uporabniki. Prosimo prijavite se ali ustvarite nov račun

ŽENSKE

Zgornji del

VelikostXSSMLXLXXL
Prsni koš (cm) 76 80 84 88 92 96
Ramena (cm) 62 66 70 74 78 82

Spodnji del

VelikostXSSMLXLXXL
Pas (cm) 62 66 70 74 78 82
Bok (cm) 89 93 97 101 105 109

Tabela velikosti je podana s strani proizvajalca in je informativne narave. Možna so odstopanja pri velikostih med posameznimi oblačili.

C114412-KK001LMSXL
00 CHAMPION ROG0000
01 CHAMPION BTC Outlet0000
02 CHAMPION CITYPARK1000000100000000
04 CHAMPION MARIBOR0010000001000000
05 CHAMPION LESCE200000001000000
06 CHAMPION CELJE2000000100000001000000
07 CHAMPION KRANJSKA GORA1000000100000010000000
09 CHAMPION MURSKA SOBOTA100000000
10 CHAMPION KAMNIK1000000010000000
11 CHAMPION KOPER0100000010000000
12 CHAMPION KRANJ1000000001000000