Ženska jopica s kapuco Champion ® 114409 - rdeča

Na zalogi
SKU
C114409-RS032
69,90 €
Ženska jopica s toplo kosmateno notranjostjo za jesen in zimo. Velik logotip na hrbtni strani.
Sestava: 79% bombaž, 21% poliester
Več informacij
Prileganje Custom Fit
Kolekcija Jesen - Zima
Barva Rdeča
Spol Ženski
Napišite vaše lastno mnenje
Mnenja lahko pišejo samo registrirani uporabniki. Prosimo prijavite se ali ustvarite nov račun

ŽENSKE

Zgornji del

VelikostXSSMLXLXXL
Prsni koš (cm) 76 80 84 88 92 96
Ramena (cm) 62 66 70 74 78 82

Spodnji del

VelikostXSSMLXLXXL
Pas (cm) 62 66 70 74 78 82
Bok (cm) 89 93 97 101 105 109

Tabela velikosti je podana s strani proizvajalca in je informativne narave. Možna so odstopanja pri velikostih med posameznimi oblačili.

C114409-RS032LMSXLXS
00 CHAMPION ROG00000
01 CHAMPION BTC Outlet010000001000000
02 CHAMPION CITYPARK10000000100000001000000
04 CHAMPION MARIBOR01000000010000001000000
05 CHAMPION LESCE100000010000001000000
06 CHAMPION CELJE0100000001000000
07 CHAMPION KRANJSKA GORA100000010000001000000
09 CHAMPION MURSKA SOBOTA100000010000001000000
10 CHAMPION KAMNIK1000000100000001000000
11 CHAMPION KOPER001000000
12 CHAMPION KRANJ00100000001000000