Otroški komplet majica brez rokavov Champion® 304887 - navy

Na zalogi
SKU
C304887-BS501
-35%
Akcijska cena 19,44 € Redna cena 29,90 €
100% bombaž
Pomlad-Poletje
Več informacij
Prileganje Regular Fit
Kolekcija Pomlad - Poletje
Barva Navy
Spol Otroški
Napišite vaše lastno mnenje
Mnenja lahko pišejo samo registrirani uporabniki. Prosimo prijavite se ali ustvarite nov račun

TABELA VELIKOSTI | OTROŠKA OBLAČILA

Velikost 3XS 2XS XS S M L XL XXL
Starost 2-3 3-4 5-6 7-8 9-10 11-12 13-14 15
Višina (cm) 94 - 101 102 - 107 114 - 119 126 - 131 138 - 143 150 - 155 162 - 167 170
C304887-BS5012XLMSXLXSXX
00 CHAMPION ROG0000000
01 CHAMPION BTC Outlet1000000001000000010000001000000
02 CHAMPION CITYPARK0000000
04 CHAMPION MARIBOR0100000000
05 CHAMPION LESCE1000000000010000000
06 CHAMPION CELJE001000000000
07 CHAMPION KRANJSKA GORA0000100000010000001000000
09 CHAMPION MURSKA SOBOTA0100000010000000
10 CHAMPION KAMNIK0000000
11 CHAMPION KOPER0000010000000
12 CHAMPION KRANJ001000000010000000