Otroška majica Champion ® Legacy TWO TONE 305763 - fluo rumen / črn

Na zalogi
SKU
C305763-YS109
25,00 €
Otroška majica z dolgimi rokavi Champion Two Tone. Velik napis Champion na hrbtu.
Sestava: 100% bombaž
Več informacij
Prileganje Regular Fit
Kolekcija Jesen - Zima
Barva Fluo rumena
Spol Otroški, Fantovski
Napišite vaše lastno mnenje
Mnenja lahko pišejo samo registrirani uporabniki. Prosimo prijavite se ali ustvarite nov račun

TABELA VELIKOSTI | OTROŠKA OBLAČILA

Velikost 3XS 2XS XS S M L XL XXL
Starost 2-3 3-4 5-6 7-8 9-10 11-12 13-14 15
Višina (cm) 94 - 101 102 - 107 114 - 119 126 - 131 138 - 143 150 - 155 162 - 167 170
C305763-YS1092XLMXL
00 CHAMPION ROG26000000003000000
01 CHAMPION BTC Outlet2000000001000000
02 CHAMPION CITYPARK0000
04 CHAMPION MARIBOR0001000000
05 CHAMPION LESCE1000000010000001000000
06 CHAMPION CELJE1000000010000001000000
07 CHAMPION KRANJSKA GORA1000000100000010000001000000
09 CHAMPION MURSKA SOBOTA2000000100000001000000
10 CHAMPION KAMNIK1000000001000000
11 CHAMPION KOPER1000000001000000
12 CHAMPION KRANJ0010000002000000
13 CHAMPION RUDNIK200000010000002000000