Otroška jopa s kapuco Champion ® 305359 - oranžna

Na zalogi
SKU
C305359-YS041
35,00 €
Otroška jopa s kapuco na zadrgo v C logotipom spredaj in Champion napisom na rokavu. Jopa prihaja iz kolekcije za jesen in zimo.
Sestava: 58% bombaž, 42% poliester
Več informacij
Prileganje Regular Fit
Kolekcija Jesen - Zima
Barva Oranžna
Spol Otroški, Fantovski
Napišite vaše lastno mnenje
Mnenja lahko pišejo samo registrirani uporabniki. Prosimo prijavite se ali ustvarite nov račun

TABELA VELIKOSTI | OTROŠKA OBLAČILA

Velikost 3XS 2XS XS S M L XL XXL
Starost 2-3 3-4 5-6 7-8 9-10 11-12 13-14 15
Višina (cm) 94 - 101 102 - 107 114 - 119 126 - 131 138 - 143 150 - 155 162 - 167 170
C305359-YS0412XLMXL
00 CHAMPION ROG2000000000
01 CHAMPION BTC Outlet2000000010000000
02 CHAMPION CITYPARK1000000002000000
04 CHAMPION MARIBOR2000000001000000
05 CHAMPION LESCE2000000010000001000000
06 CHAMPION CELJE2000000100000010000001000000
07 CHAMPION KRANJSKA GORA3000000010000001000000
09 CHAMPION MURSKA SOBOTA2000000100000001000000
10 CHAMPION KAMNIK1000000100000010000002000000
11 CHAMPION KOPER0001000000
12 CHAMPION KRANJ1000000020000001000000