Otr.kratke kopalne hlače C306395 - navy

Na zalogi
SKU
C306395-BS501
-25%
Znižana cena: Akcijska cena 19,46 €
Prihranili ste 25%
Redna cena: Redna cena 25,95 €
Champion otroške kopalke, ki so kot nalašč za poletne dni in aktivnosti na plaži ali ob bazenu. Kopalke so izdelane iz kakovostnih materialov, ki zagotavljajo udobje in zračnost.
Sestava: 100% poliamid.
Več informacij
Kolekcija Pomlad - Poletje
Barva Navy
Spol Otroški
Napišite vaše lastno mnenje
Mnenja lahko pišejo samo registrirani uporabniki. Prosimo prijavite se ali ustvarite nov račun

TABELA VELIKOSTI | OTROŠKA OBLAČILA

Velikost 3XS 2XS XS S M L XL XXL
Starost 2-3 3-4 5-6 7-8 9-10 11-12 13-14 15
Višina (cm) 94 - 101 102 - 107 114 - 119 126 - 131 138 - 143 150 - 155 162 - 167 170
C306395-BS5012XLMXL
00 CHAMPION ROG0040000000
01 CHAMPION BTC Outlet10000001000000
02 CHAMPION CITYPARK1000000100000010000001000000
03 OUTLET - Leskoškova0020000000
04 CHAMPION MARIBOR0010000000
06 CHAMPION CELJE0100000030000001000000
07 CHAMPION KRANJSKA GORA0000
09 CHAMPION MURSKA SOBOTA0100000000
10 CHAMPION KAMNIK1000000010000000
11 CHAMPION KOPER0010000000
12 CHAMPION KRANJ0010000000
13 CHAMPION RUDNIK0000
14 CHAMPION CELJE CITYCENTER