Moški hoodie Champion ® TWO TONE 216463 - navy / rdeč

Na zalogi
SKU
C216463-BS501
65,00 €
Moški pulover s kapuco iz nove TWO TONE kolekcije Champion Legacy. Comfort fit prileganje.
Sestava: 79% bombaž, 21% poliester
Več informacij
Prileganje Comfort Fit
Kolekcija Jesen - Zima
Barva Navy
Spol Moški
Napišite vaše lastno mnenje
Mnenja lahko pišejo samo registrirani uporabniki. Prosimo prijavite se ali ustvarite nov račun

MOŠKI

Zgornji del

VelikostXSSMLXLXXL
Prsni koš (cm) 88 92 96 100 104 108
Ramena (cm) 43 44 45 46 47 48

Spodnji del

VelikostXSSMLXLXXL
Pas (cm) 77 81 85 89 94 99
Bok (cm) 92 96 100 104 108 112

Tabela velikost je podana s strani proizvajalca in je informativne narave. Možna so odstopanja glede na model oblačila.

C216463-BS501LMSXL
00 CHAMPION ROG0100000000
01 CHAMPION BTC Outlet010000000
02 CHAMPION CITYPARK1000000010000001000000
04 CHAMPION MARIBOR0001000000
05 CHAMPION LESCE000
06 CHAMPION CELJE0100000010000001000000
07 CHAMPION KRANJSKA GORA0100000000
09 CHAMPION MURSKA SOBOTA0010000001000000
10 CHAMPION KAMNIK0100000001000000
11 CHAMPION KOPER1000000100000001000000
12 CHAMPION KRANJ1000000010000001000000