Moške dolge hlače na patent Champion ® 214958 - črne

Na zalogi
SKU
C214958-KK001
39,90 €
Moške dolge hlače z elastiko v pasu in na hlačnicah z malim logotipom C na strani.
Sestava: 62% bombaž, 38% poliester
Več informacij
Prileganje Regular Fit
Kolekcija Jesen - Zima
Barva Črna
Spol Moški
Napišite vaše lastno mnenje
Mnenja lahko pišejo samo registrirani uporabniki. Prosimo prijavite se ali ustvarite nov račun

MOŠKI

Zgornji del

VelikostXSSMLXLXXL
Prsni koš (cm) 88 92 96 100 104 108
Ramena (cm) 43 44 45 46 47 48

Spodnji del

VelikostXSSMLXLXXL
Pas (cm) 77 81 85 89 94 99
Bok (cm) 92 96 100 104 108 112

Tabela velikost je podana s strani proizvajalca in je informativne narave. Možna so odstopanja glede na model oblačila.

C214958-KK0012XLMSXL
00 CHAMPION ROG00000
01 CHAMPION BTC Outlet0000
02 CHAMPION CITYPARK01000000100000001000000
04 CHAMPION MARIBOR00010000001000000
05 CHAMPION LESCE0200000001000000
06 CHAMPION CELJE10000000300000000
07 CHAMPION KRANJSKA GORA00100000001000000
09 CHAMPION MURSKA SOBOTA10000000000
10 CHAMPION KAMNIK10000001000000001000000
11 CHAMPION KOPER00000
12 CHAMPION KRANJ01000000001000000