Moške bermuda kratke hlače Champion 217437 - navy

Na zalogi
SKU
C217437-BS501
-25%
Znižana cena: Akcijska cena 22,43 €
Prihranili ste 25%
Redna cena: Redna cena 29,90 €
Moške bermuda kratke hlače Champion z elastičnim pasom v modri barvi.

Moške bermuda kratke hlače Champion z elastičnim pasom in stranskima žepoma z zapiranjem na zadrgo v modri barvi.

Sestava: 100% bombaž

Več informacij
Prileganje Comfort Fit
Kolekcija Pomlad - Poletje
Barva Navy
Spol Moški
Napišite vaše lastno mnenje
Mnenja lahko pišejo samo registrirani uporabniki. Prosimo prijavite se ali ustvarite nov račun

MOŠKI

Zgornji del

VelikostXSSMLXLXXL
Prsni koš (cm) 88 92 96 100 104 108
Ramena (cm) 43 44 45 46 47 48

Spodnji del

VelikostXSSMLXLXXL
Pas (cm) 77 81 85 89 94 99
Bok (cm) 92 96 100 104 108 112

Tabela velikost je podana s strani proizvajalca in je informativne narave. Možna so odstopanja glede na model oblačila.

C217437-BS5012XLMSXLXS
00 CHAMPION ROG35000000000460000000
01 CHAMPION BTC Outlet200000000030000000
02 CHAMPION CITYPARK000000
03 OUTLET - Lesko?kova300000000030000000
04 CHAMPION MARIBOR30000000002000000
05 CHAMPION LESCE00000
06 CHAMPION CELJE200000000020000000
07 CHAMPION KRANJSKA GORA50000000003000000
09 CHAMPION MURSKA SOBOTA400000000020000000
10 CHAMPION KAMNIK30000000002000000
11 CHAMPION KOPER600000000040000000
12 CHAMPION KRANJ400000000020000000
13 CHAMPION RUDNIK20000000002000000
14 CHAMPION CELJE CITYCENTER