Moška majica z dolgimi rokavi Champion® 214756 - siva

Na zalogi
SKU
C214756-EM021
-20%
Akcijska cena 23,92 € Redna cena 29,90 €
Moška majica z dolgimi rokavi Champion
Sestava: 100% bombaž
Več informacij
Prileganje Comfort Fit
Kolekcija Jesen - Zima
Barva Srebrna/Siva
Spol Moški
Napišite vaše lastno mnenje
Mnenja lahko pišejo samo registrirani uporabniki. Prosimo prijavite se ali ustvarite nov račun

MOŠKI

Zgornji del

VelikostXSSMLXLXXL
Prsni koš (cm) 88 92 96 100 104 108
Ramena (cm) 43 44 45 46 47 48

Spodnji del

VelikostXSSMLXLXXL
Pas (cm) 77 81 85 89 94 99
Bok (cm) 92 96 100 104 108 112

Tabela velikost je podana s strani proizvajalca in je informativne narave. Možna so odstopanja glede na model oblačila.

C214756-EM0212XLMXL
00 CHAMPION ROG0700000008000000
01 CHAMPION BTC Outlet0100000010000001000000
02 CHAMPION CITYPARK0001000000
04 CHAMPION MARIBOR0100000010000001000000
05 CHAMPION LESCE0100000010000000
06 CHAMPION CELJE0300000030000002000000
07 CHAMPION KRANJSKA GORA0100000010000001000000
09 CHAMPION MURSKA SOBOTA0100000030000001000000
10 CHAMPION KAMNIK1000000100000010000000
11 CHAMPION KOPER1000000100000010000001000000
12 CHAMPION KRANJ0100000000