Moška majica brez rokavov s kapuco Champion® 214146 - navy

Na zalogi
SKU
C214146-BS501
-25%
Akcijska cena 18,75 € Redna cena 25,00 €
Moška športna majica brez rokavov s kapuco. Na prsnem košu veik napis Champion.
Sestava: 100% bombaž
Več informacij
Prileganje Custom Fit
Kolekcija Pomlad - Poletje
Barva Navy
Spol Moški
Napišite vaše lastno mnenje
Mnenja lahko pišejo samo registrirani uporabniki. Prosimo prijavite se ali ustvarite nov račun

MOŠKI

Zgornji del

VelikostXSSMLXLXXL
Prsni koš (cm) 88 92 96 100 104 108
Ramena (cm) 43 44 45 46 47 48

Spodnji del

VelikostXSSMLXLXXL
Pas (cm) 77 81 85 89 94 99
Bok (cm) 92 96 100 104 108 112

Tabela velikost je podana s strani proizvajalca in je informativne narave. Možna so odstopanja glede na model oblačila.

C214146-BS501LMSXL
00 CHAMPION ROG0000
01 CHAMPION BTC Outlet10000000
02 CHAMPION CITYPARK0000
04 CHAMPION MARIBOR0010000000
05 CHAMPION LESCE0100000010000000
06 CHAMPION CELJE1000000010000001000000
07 CHAMPION KRANJSKA GORA1000000000
09 CHAMPION MURSKA SOBOTA1000000100000010000001000000
10 CHAMPION KAMNIK0100000010000001000000
11 CHAMPION KOPER2000000100000010000000
12 CHAMPION KRANJ2000000100000010000000