Dekliške pajkice Champion® 404202 - črne

Na zalogi
SKU
C404202-KK001
-20%
Akcijska cena 15,92 € Redna cena 19,90 €
Dekliške športne pajkice s široko elastiko.
Sestava: 95% bombaž, 5% elastan
Več informacij
Prileganje Skinny Fit
Kolekcija Jesen - Zima
Barva Črna
Spol Dekliški
Napišite vaše lastno mnenje
Mnenja lahko pišejo samo registrirani uporabniki. Prosimo prijavite se ali ustvarite nov račun

TABELA VELIKOSTI | OTROŠKA OBLAČILA

Velikost 3XS 2XS XS S M L XL XXL
Starost 2-3 3-4 5-6 7-8 9-10 11-12 13-14 15
Višina (cm) 94 - 101 102 - 107 114 - 119 126 - 131 138 - 143 150 - 155 162 - 167 170
C404202-KK0012XLMXL
00 CHAMPION ROG0008000000
01 CHAMPION BTC Outlet0010000000
02 CHAMPION CITYPARK1000000001000000
04 CHAMPION MARIBOR0001000000
05 CHAMPION LESCE1000000020000001000000
06 CHAMPION CELJE2000000000
07 CHAMPION KRANJSKA GORA1000000010000001000000
09 CHAMPION MURSKA SOBOTA1000000001000000
10 CHAMPION KAMNIK2000000002000000
11 CHAMPION KOPER1000000010000000
12 CHAMPION KRANJ1000000001000000